BG EN

ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК TV! Борисов събира Съвета по сигурност към правителството заради кризата с руските дипломати, изслушват Бойко Коцев (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)

ГОРЕЩО
Политика

ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК TV! Борисов събира Съвета по сигурност към правителството заради кризата с руските дипломати, изслушват Бойко Коцев (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)

56021
на 30.03.2018
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК TV! Борисов събира Съвета по сигурност към правителството заради кризата с руските дипломати, изслушват Бойко Коцев (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Бойко Борисов събира Съвета за сигурност към правителството заради кризата с руските дипломати. На заседанието ще бъде изслушан и посланика на България в Русия Бойко Коцев, който бе повикан за консултации от Москва, което е меката форма на знак, че между двете държави има проблем.

препоръчано

В заседанието по право участват вицепремиерът с ресор по сигурността Красимир Каракачанов, вътрешният министър Валентин Радев и финансовият министър Владислав Горанов. Почти сигурно ще бъдат поканени и шефовете на службите за сигурност.

Ще реши ли българското правителство да експулсира руски дипломати, заради което лидерът на "Атака" и председател на ПГ на "Обединени патриоти" Волен Сидеров се зарече партията му да напусне кабинета?

Преди броени минути в сградата на Министерски съвет е влязъл посланикът ни в Русия Бойко Коцев, малко след него на срещата пристигнаха началникът на отбраната ген. Андрей Боцев, заедно с шефа на ДАНС Димитър Георгиев 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 юни - успешен ден за Везните, Козирозите да не прекаляват с претенциите към колегите си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 юни - успешен ден за Везните, Козирозите да не прекаляват с претенциите към колегите си
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО! Шефът на НАП Румен Спецов с голяма новина пред ПИК TV: Имаме ясна картина какво се случва на територията на цяла България - всеки един търговец ясно да знае, че няма да остане незабелязан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО! Шефът на НАП Румен Спецов с голяма новина пред ПИК TV: Имаме ясна картина какво се случва на територията на цяла България - всеки един търговец ясно да знае, че няма да остане незабелязан (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента