ИЗВЪНРЕДНО: Лют спор между "орлите" и Марибор...

4
22.08.2019
4
68233

Лудогорец и Марибор завършиха при резултат 0:0 в първи мач от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.

Двубоят се проведе на "Лудогорец Арена" в Разград. И двата тима имат солиден опит в евротурнирите. Срещата-реванш е след седмица в Словения. "Зелените" със старши треньор Стоев са с добри шансове за атака на групите на ЛЕ.

ГОРЕЩА ТЕМА: Какво се случва с "орлите"?

Лудогорец отпадна рано в квалификациите на Шампионска...

на 02.08.2019

В мача в Разград "орлите" пропуснаха много голови положения, а и гредата помогна на гостите.

Хотич от състава на Марибор пък получи втори жълт, респективно червен картон в 57-ата минута. В 79-ата минута влезлият като резерва в двубоя Марселиньо отправи майсторски изстрел, а топката се удари в гредата и не пожела да влезе в мрежата.

Така срещата завърши при резултат 0:0 след сериозен превес във владеенето на кълбото от страна на домакините.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЛУДОГОРЕЦ: 23. Илиев, 3. Недялков, 30. Моци, 90. Форстър, 4. Сисиньо, 25. Баджи, 12. Анисе, 8. Битон, 88. Вандерсон, 17. Жоржиньо, 28. Кешерю

Треньор: Стойчо Стоев

МАРИБОР: 13. Пирич, 5. Врховец, 7. Кронаветер, 8. Крету, 10. Хотич, 11. Захович, 22. Милец, 28. Вилер, 31. Ивкович, 55. Перичич, 77. Пожег