ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
Италия посреща света в Милано и Кортина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъртъв мъж е открит от полицията в квартал "Полето" на град Костенец, в която живее издирваният килър Стоян Зайков-Чане.
препоръчано
Двамата са роднини, къщите им ги дели една ограда, предава трафикнюз.бг.
Хората в квартала коментират, че Чане се крил именно на неговия таван и мъжът се качил горе, за да провери какво се случва, тогава е бил и застрелян.
Полицията обаче за момента не потвърждава тази информация. На място освен спецчастите, са и екип от криминалисти. Районът е отцепен.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК!


