ИЗВЪНРЕДНО: Огромна драма на "Лудогорец Арена", в жесток спор - "орлите" и "сините"... (СНИМКИ)

на 18.05.2019
68668
5

Лудогорец и Левски не се победиха в зрелищен мач от 34-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра в Разград и завърши при резултат 1:1. В срещата бяха показани и 3 червени картона.

ИЗВЪНРЕДНО: Реши ли се титлата? Драма на "Армията" - "червените" и "орлите"... (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)

ЦСКА и Лудогорец не се победиха 0:0 в ключов мач от 33-ия...

на 11.05.2019

Почти никакви по-сериозни голови положения през първата част и нулево равенство до почивката. Второто полувреме обаче бе повече от вихрено.

Моци реализира за Лудогорец в 50-ата минута от дузпа. Козмин шутира силно, а кълбото срещна лявата странична греда и влетя в мрежата, неспасяемо изпълнение. Бялата точка бе посочена за игра с ръка на Деян Иванов, а бранителят получи и червен картон, тъй като топката летеше към опразнената врата. "Сините" обаче никак не се сломиха.

Григоре от домакините бе декориран с втори жълт, респективно червен картон в 70-ата минута. От последвалия фаул опитният боец Живко Миланов реализира - 1:1. Майсторско изпълнение на Миланов.

Анисе от "орлите" в 85-ата минута също получи втори жълт, респективно червен картон. До края на мача и двата тима поискаха по дузпа, но реферът подмина ситуациите без да посочва бялата точка.

"Зелените" са лидери във временното класиране с вече 4 точки преднина спрямо "червените" от "Армията", но разградчани са с мач повече. По-късно днес ЦСКА ще гостува на Берое.

Ето какво се случва в шампионата - резултати, класиране, програма

Родният футболен шампионат се намира в ключова фаза, ето...

на 14.05.2019

"Сините" към момента изостават на 3 пункта от "армейците". В следващия предпоследен кръг предстои дерби Левски - ЦСКА, а Лудогорец ще гостува на Ботев Пловдив.

Клубът от "Герена" вече и на теория няма шансове за титлата този сезон, но столичани показаха завиден характер в тежкия спор на зеления килим с разградчани и запазват възможност да финишират на втората позиция.

Треньор на "орлите" е Стойчо Стоев, а "синият" клуб е воден от временният наставник на тима Георги Тодоров. Главен съдия на мача в Разград бе Николай Йорданов.

Титулярите:

ЛУДОГОРЕЦ: Пламен Илиев; Сисиньо, Драгош Григоре, Козмин Моци, Антон Недялков; Серкан Юсеин, Яцек Горалски; Адриан Попа, Анисе Абел, Джоди Лукоки; Клаудиу Кешерю

ЛЕВСКИ: Николай Михайлов; Живко Миланов, Деян Иванов, Нуно Рейш, Луи Нганиони; Илия Юруков, Мартин Райнов; Станислав Иванов,  Давиде Мариани, Паулиньо; Валери Божинов