ГОРЕЩО
Омбудсманът Велислава Делчева: Едва 0.2% от всички потребители са обжалвали сметките си за ток
ПОЗОР! Кабинетът "Петрохан" измъкна Бербатов сух за патлака в джипа му. Защо МВР не отне разрешителното и не конфискува оръжието?
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
ГОРЕЩО В ПИК! Делян Пеевски пожела изборен успех на Орбан в Унгария
СКАНДАЛ В РАЗВИТИЕ: МВР със СПЕШНА PR АКЦИЯ по избелването на провинилия се Бербатов - четат му конско заради пистолета в джипа
Европа
ИЗВЪНРЕДНО ОТ БЕРЛИН! Атентаторът е 23-годишен пакистанец, влязъл в Германия точно преди година
27058
на 20.12.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Германия разкриха нови подробности за мъжа, който снощи се вряза с камион на Коледен базар в Берлин и уби 12 души.
Нападателят е роден през 1993 г. и е пакистанец. Влязъл е в Германия точно преди година – през декември 2015 г. и няколко пъти е кандидатствал за убежище.
Полицията на Берлин вече съобщи, че смята врязването на товарния камион в тълпата най-вероятно е терористична атака, защото е действано идентично като при атентата в Ница през юли тази година.
В съобщение в „Туитър“ се казва, че полицията внимателно разследва „вероятната терористична атака“, убила 12 души и ранила десетки в понеделник вечерта.
препоръчано
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Жертвите в Берлин вече са 12
17181
на 20.12.2016


