BG EN

ИЗВЪНРЕДНО: Плашат с убийство Християн Пендиков, той сигнализира ГДБОП

Темида

ИЗВЪНРЕДНО: Плашат с убийство Християн Пендиков, той сигнализира ГДБОП

34390
на 27.01.2023
ИЗВЪНРЕДНО: Плашат с убийство Християн Пендиков, той сигнализира ГДБОП
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Софийската районна прокуратура образуваха досъдебно производство за закана с убийство, отправена към пребития секретар на българския културен клуб в Охрид Християн Пендиков. Информацията съобщи говорителят на главния прокурор Сийка Милева.

препоръчано

Самият Пендиков е депозирал сигнал до органите на ГДБОПМВР за това, че към него е отправено заплашително съобщение на македонски език в приложение в социална мрежа.

В Интернет пък се публикуват снимки на пребития българин с призиви за насилие срещу него.

Наблюдаващ прокурор е възложил извършването на проверка от органите на ГДБОП - МВР, предава по темата БГНЕС.

"Прокуратурата на Република България превърна в своя кауза противодействието на престъпленията, извършени от омраза, срещу което се изправя и цялата европейска общност", допълни Милева.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК