ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Разбра се коя е студентката, загинала в ада край Бобов дол (СНИМКИ)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ДВЕ ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА! Козилата и Асен Василев стягат селфита за Тик-Ток (КУЛТОВО ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Съдия Дечев се отведе по делото срещу Петков и Божанов. Жандармерия продължава да пази Александър Йоловски и семейството му. Бившият министър пред ПИК: Надявам се на справедливост (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Извънредно положение бе въведено на гръцкия остров Кефалония, който се оказа в епицентъра на земетресението от 6 по Рихтер в Гърция в събота, предаде АП. Трусът бе усетен и в България.
препоръчано
Ранени са 7 души, пише в. "Катимерини". Хората са пострадали от падането на тежки предмети.
Стотици жители на Кефалония прекарали две поредни нощи в колите си заради страх от вторични трусове, най-силният от които бил 5,2 по Рихтер. Все още не са оценени всички щети, но на острова вече е изпратен кораб за временно приютяване на останалите без покрив.
На острова временно са затворени училищата, а експерти оценяват повредите по инфраструктурата.


