ГОРЕЩО
Олег Невзоров отрича за ПОЛИТИЧЕСКИ ЧАДЪР: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЧАС ПИК
Извънредно! Пореден обир на банкомат в столицата, откраднати са 60 хил. лева
16948
на 22.02.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пореден обир на банкомат беше извършен снощи в столицата, съобщава Нова ТВ.
препоръчано
Той се намира в магазин за хранителни стоки в квартал „Банишора”.
Взети са 60 хил. лева. Обирът е станал в 20:00 ч.
Според разкази на очевидци двама младежи с шапки с козирки са извършили обира.
Странното е, че обирът е станал от вътрешната страна на магазина и пред очите на доста клиенти и служители. Крадците са избягали с черен автомобил, който ги е чакал отпред.
От МВР предполагат, че става въпрос за вътрешен човек, тъй като банкоматът не е бил разбиван, а е бил отворен с ПИН код.
Това е трети обир на банкомат в столицата само за последната седмица.
Двама, близки до “Калашниците”, остават в ареста
2728
преди 25 минути
Още едно досъдебно производство е образувано по случая „Баба Алино“
12804
преди 54 минути


