ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ИЗВЪНРЕДНО: Прокуратурата разследва полицията в Благоевград (ОБНОВЕНА)
9243
на 25.03.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спецчастите са нахлули в сградата на полицията в Благоевград. Акцията според БТВ е заради дознателка, издавала информация на лице от криминалния контингент.
препоръчано
Дознателката е дъщеря на полицейски началник – шеф на Охранителна полиция.
Криминалнопроявеният Владимир Т. с прякор Владо Боклука е човекът заради, когото е арестувана дознателката Р. Кьосева, дъщеря на шефа на Охранителна полиция в ОД на МВР Благоевград. Двамата имали връзка, която датирала от няколко години, съобщава struma.com.
В момента той е в затвора, където излежава присъда за наркотици. За него има и издадена Европейска заповед за задържане в Гърция заради пласиране на фалшиви пари.
свързани новини
Районна прокуратура-Петрич извършва проверка на архива на ОбС-Петрич
11147
на 28.09.2015


