BG EN

ИЗВЪНРЕДНО! Разпродават перлата на Илия Павлов! Тотален разпад на империята "Мултигруп"

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ИЗВЪНРЕДНО! Разпродават перлата на Илия Павлов! Тотален разпад на империята "Мултигруп"

82145
на 25.09.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Разпродават перлата на Илия Павлов! Тотален разпад на империята Мултигруп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новият собственик на "Парадайз Бийч", намиращ се между Слънчев бряг и Свети влас, Венелин Ташев започва пълно преустройство на някогашната перла в империята на Илия Павлов, съобщава "Флагман".

препоръчано

Крупният хотелиер закупи гордостта на „Мултигруп”  преди близо година и половина след продължителни преговори с представители на холдинга.

Венелин Ташев иска да върне блясъка на крайморското бижу и да го направи един от най-луксозните хотели по българското Черноморие.

Очаквано хотелиерът предприе реконструкция и преобзавеждане на хотела. В момента от близо 40 000 кв. метра площ, работници свалят дограма, по която няма видими следи от употреба. Цялото интериорно обзавеждане също ще бъде заменено с ново.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК