BG EN

Извънредно! Стилиян Петров отива в Дубай, ще коментира по "Ал Джазира"

ЧАС ПИК

Извънредно! Стилиян Петров отива в Дубай, ще коментира по "Ал Джазира"

10714
на 24.01.2015
Извънредно! Стилиян Петров отива в Дубай, ще коментира по Ал Джазира
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стилиян Петров ще пътува до Дубай идния месец. Той бе поканен от спортния канал на “Ал Джазира” за анализатор на мачовете от английската Висша лига, пише "24 часа".

препоръчано

Бившият капитан на националния ни отбор приел поканата. Най-вероятно той ще пътува със семейството си, за да комбинира работата с кратка почивка.

В сряда Стилиян изкара последната химиотерапия от лечението си от левкемия. До днес той трябва да приема стероиди за укрепване на организма и след това лекарите му гарантирали, че няма да има нужда от допълнително лечение. Така вече ще може да пътува свободно и без да се притеснява.

“Селтик” официално покани звездата си и на мача срещу италианския “Интер” в първия 1/16-финал от Лига Европа на 19 февруари. Александър Тонев също очаквал с нетърпение да се видят, след като наказанието му вече изтече и той ще може да играе.
Преди това е дербито с “Глазгоу Рейнджърс” на 1 февруари, но още не е ясно дали Стилиян ще успее да пътува заради приетите стероиди. Понякога му е нужна седмица, за да отминат симптомите при приемането на силните лекарства.

3 години бе лечението на Стилиян от острата форма на левкемия, която му бе открита след мач от Висшата лига на Англия. В крайна сметка рекордьорът по мачове за България пребори болестта.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК