ГОРЕЩО
Президентът Йотова с ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ за новия служебен премиер, разкри какво си е казала на 4 очи с кандидатите
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
Балкани
ИЗВЪНРЕДНО! Страшна новина от Скопие! Депутат от албанските партии бере душа след метежа, ако почине – край за Македония
42585
на 28.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Депутат от албанските партии е с опасност за живота. Това гласи неофициална информация след жестоките сблъсъци през изминалата нощ, при които демонстранти нахлуха в македонския парламент и нападнаха депутати.
Говори се, че ако почине, това ще бъде край за Македония, коментира местен журналист пред Нова. Ясно е, че в момента има манипулации, но ние се надяваме напрежението да бъде потушено, допълни журналистът.
препоръчано


