BG EN

Извънредно: Тежко болен старец си пусна куршум в главата!

ЧАС ПИК

Извънредно: Тежко болен старец си пусна куршум в главата!

5502
на 10.05.2016
Извънредно: Тежко болен старец си пусна куршум в главата!
Автор:   ПИК

Възрастният човек използвал пистолета на сина си, не искал да му тежи

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

78-годишен пловдивчанин се е самоубил вчера. Дядото е бил отчаян от живота, а от доста време имал рак на кожата. Бил много притеснен, защото лечението му не давало очаквания резултат. Мъжът смятал, че положението е безнадеждно и само тежи на семейството си.

препоръчано

Преди дни близките му настоявали отново да бъде приет в болница, но пенсионерът категорично отказал. Вчера той е взел фаталното решение. Знаел къде е скрит ключът за сейфа, в който синът му държал законно притежаваното си оръжие.

Дядото се самопрострелял в главата с пистолета, като е издъхнал на място. Трагедията се е разиграла в кв. „Мараша”, съобщиха за БЛИЦ потресени съседи.

Те обясниха още, че синът и семейството са се грижили добре за стареца, не е бил изоставен, живеели са заедно, но жертвата изпитвала нетърпими болки на моменти и вероятно заради това е пристъпила към крайната стъпка.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК