ГОРЕЩО
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Убиецът на Анита от Перник ще лежи само 20 г., отмениха доживотната му присъда
Инциденти
ИЗВЪНРЕДНО: Трагедия почерни Симитли! Жена се самоуби с фатален скок от мост, призна си преди да издъхне със счупен врат
58293
на 06.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
44-годишна жена сложи край на живота си, след като скочи от моста над река Градевска в симитлийския квартал "Ораново".
препоръчано
Димитрина от санданското село Катунци избрала моста за фаталния си скок, след който е със счупен гръбначен прешлен и черепномозъчна травма. Тя е транспортирана по най-бързия начин в столичния институт "Пирогов“, пише за човешката драма "Струма.ком".
Докато била в съзнание, тя казала на лекарите, че е скочила сама, за да сложи край на живота си.
Инцидентът е станал в понеделник около 19 часа. Причините, довели жената до фаталното решение, все още са в процес на изясняване.
свързани новини
ТРАГЕДИЯ! Жена се самоуби в "Дружба"
92625
на 28.11.2017
ТРАГЕДИЯ! Жена се самоуби в Благоевград, скочи от третия етаж
20970
на 01.05.2018
Обвиниха 18-годишен за трагедията край Своге
17604
преди 10 часа
Цистерна блокира АМ "Тракия" при Калугерово към София
10937
преди 12 часа
76 българи са загинали при трудови злополуки през изминалата година
8344
преди 12 часа
Взрив и пожар в къща в Русе, има пострадал
12223
преди 13 часа


