ИЗВЪНРЕДНО: "Трикольорите" ни с много тежко поражение...

3
21.09.2019
3
33081

Словения победи България с 3:1 гейма в осминафинална среща от Европейското първенство по волейбол за мъже. Мачът се проведе в Любляна, словенците продължават към 1/4-финалите, където ще играят с Русия.

"Лъвовете" с ценна победа

Мъжкият национален отбор на България постигна трети...

на 15.09.2019

Първият гейм беше за България - драматично 27:25 за нашите. Домакините взеха втората част убедително - 25:17. Словения записа и третия гейм категорично - 25:16. Безпроблемно 25:17 за домакините в четвъртата част.

"Трикольорите" ни отпадат на форума след много колебливо представяне в 1/8-финалите.