BG EN

Изгоненият от Славия Живко Желев: Радуканов не е мъж!

Футбол

Изгоненият от Славия Живко Желев: Радуканов не е мъж!

4780
на 27.10.2013
Изгоненият от Славия Живко Желев: Радуканов не е мъж!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Освободеният от Славия защитник Живко Желев е огорчен от отношението на треньора Милен Радуканов. Видинчанинът дори не е намерил за необходимо да каже лично на Желев, че след 2,5 години на "Овча купел", в част от които му беше поверена и капитанската лента, вече е ненужен. Подобно било отношението и към Христо Янев. 

"Етикетът на мъжете изисква да си казват нещата в очите, но явно той не е такъв. Трябваше Росен Кирилов да ми казва, че съм освободен. Цялата работа е странна, може да съм станал жертва на подмладяване, но заслужавах поне един разговор. Както и да е, вече не съм футболист на Славия. Няма да им се натрапвам. Много е рано да мисля за бъдещето си сега, минаха едва няколко дни, а и нямам право да играя за друг клуб до края на годината", каза Желев пред "Тема Спорт".

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК