BG EN

Изгонен от София човек на „Хамас“: Израел стои зад взрива в Бургас

ХИТ СВЯТ

Изгонен от София човек на „Хамас“: Израел стои зад взрива в Бургас

3877
на 16.02.2013
Изгонен от София човек на „Хамас“: Израел стои зад взрива в Бургас
Израел стои зад атентата, извършен през юли 2012 година, при който загинаха петима израелски и един български гражданин, пише вестник „Таймс ъф Израел”. Това скандално заяви лидерът на четиричленната делегация на „Хамас”, която беше експулсирана от България в Турция. Салах Бардауил направи коментара си, след като пристигна в Кайро по пътя си към Газа, където властта се държи от групировка „Хамас”. „Той не предложи доказателства в подкрепа на твърденията си“, коментира израелският вестник. По-рано той обвини Израел, че е оказала натиск на София, за да изгони палестинската група от страната. Според Бардауил делегацията му се е срещнала с медиите и някои политически фигури по време на визитата. По-реано днес ПИК писа, че делегацията се е настанила в хотел "Принцес София", откъдето агентите на ДАНС ги изкарали и принудително заведли до летище "София".      
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Телците да отложат разговори с шефове, Рибите да внимават с харчовете
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК