ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар изпепели дома на бивш селски кмет в Лютидол. Огънят лумнал два дни, след като стопаните заминали на гости при роднини в Италия. Близките и съседите им са сигурни, че огънят е предизвикан от човешка ръка, предава Би Ти Ви.
препоръчано
Христина Андреева, която е дъщеря на пострадалите, сподели, че когато дошли видели, че гаражът е бил разбит, а вътре прозорецът към къщата е бил счупен. „Баща ми има неприятели в селото и е засегнал бизнес интереси”, посочи тя.
Станислав Ангелов, който е кмет на село Лютидол, коментира, че се води досъдебно производство. Той призова към спокойствие.
Хората са категорични, че знаят кой е поръчал пожара и със сигурност не става дума за късо съединение.
Отварят километър и половина нов временен път в Родопите
4366
преди 1 часа
Преобразяват зона пред входа на Морската градина в Бургас
7316
преди 7 часа
Курортът Елените се съживява след наводнението
16161
преди 16 часа


