BG EN

Изграждат център за културни услуги в Троян

Животът днес

Изграждат център за културни услуги в Троян

9879
на 20.07.2013
Изграждат център за културни услуги в Троян
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Община Троян започва изграждането на център за предоставяне на културни услуги в града, съобщи БНР.

препоръчано

Строежът се извършва по проект по Програмата за развитие на селските райони на стойност 400 000 лева. Предстои изграждането на репетиционна зала, малка зала с полифункционални възможности, репетиции на малки състави, вокални групи, провеждане на конференции, семинари и други събития. Ще бъде закупено презентационно и офис оборудване за предоставяне на културни услуги, обеща кметът на Троян Донка Михайлова.

С помощта на същата програма в троянското село Балканец ще бъде открит център за отдих, свободно време и спорт. В Троян и село Дебнево ще бъде извършена и рехабилитация на обществени зелени площи - паркове и градини, детски площадки и съоръженията към тях.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК