BG EN

Издирват британец, спечелил £64 млн. от лотарията

Европа

Издирват британец, спечелил £64 млн. от лотарията

1537
на 05.12.2012
Издирват британец, спечелил £64 млн. от лотарията
Автор:   Ива Оприкова
Жителите на два британски града в югоизточното графство Хертфордшир усилено издирват притежателя на лотариен билет, спечелил 64 млн. паунда. Късметлията все още не е потърсил наградата си, спечелена през юни, и днес е последният ден, в който може да го направи, пише „Дейли телеграф“. Ако той не се появи с билета до полунощ, парите няма да му бъдат изплатени. Тъй като правилата не позволяват да се разкрие мястото, откъдето е закупен билетът, от лотарията призоваха 110-те хиляди жители на Стивънидж и Хичин да направят последен опит да го открият преди крайния срок. В опита си да помогнат в издирването служители на лотарията разлепиха плакати по улиците на двата града, раздаваха фалшиви чекове и дори се разходиха с Ламборгини, украсено с послания към неизвестния притежател на печеливишия билет.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Делян Пеевски с важно решение за своята охрана: С популизъм не се занимаваме. Ако цената за спокойната държава са охраната и кабинетът на Пеевски, аз ще я платя (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК