ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията издирва изчезнала 87-годишна жена от село Богорово, община Стралджа.
Димка Колева последно е забелязана на 15 януари, около 16:00 часа, в близост до населеното място, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР- Ямбол.
препоръчано
Жената е обявена за издирване по молба на неин близък роднина.
Висока е около 150 см, с нормално телосложение, с кафяви очи, късо подстригана, с побеляла коса. Облечена е с черно яке, черна рокля и гумени галоши, със забрадка на главата.
Полицията призовава гражданите, които разполагат с информация за местонахождението на жената, да помогнат за издирването като се обадят на телефони 112 или 046 680 323, както и в най-близкото районно управление на МВР.
свързани новини
Влак блъсна и уби жена край Стралджа
18457
на 16.01.2024
ПРОБЛЕМ: 18 общини без нито една аптека
9501
преди 16 часа
Дариха 6 тона бутилирана минерална вода за жителите на село Хаджиево
6983
преди 19 часа
Започва изграждането на депото за отпадъци край село Джерман
7699
преди 20 часа


