BG EN

Издирват 26-годишен от Ямбол, пристигнал от Германия преди 12 дни

Животът днес

Издирват 26-годишен от Ямбол, пристигнал от Германия преди 12 дни

15466
на 16.08.2016
Издирват 26-годишен от Ямбол, пристигнал от Германия преди 12 дни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията издирва Галин Красимиров Статев, на 26 години, от Ямбол. Това съобщиха от ОДМВР - Ямбол, цитирани от "Фокус".  

препоръчано

 По данни на роднините на 4 август Галин Статев е пристигнал в България с автобус от Германия и оттогава няма контакт с него, пише 24chasa.bg. Статев е висок около 182 сантиметра, с нормално телосложение, сини очи, късо подстригана черна коса.

ОДМВР-Ямбол умолява гражданите, които разполагат с информация за местонахождението му, да помогнат за издирването като се обадят на телефони 046/680 556 и 046/ 680 323, в най-близкото районно управление на МВР или на тел.112.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО) ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК