ГОРЕЩО
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Държавата тегли нов дълг
ГОРЕЩО ОТ СЪДА. Общо седмина от "Калашниците" остават зад решетките
Има опасност за живота на две от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица (СНИМКИ)
Радев обеща да се опълчи на санкциите срещу Русия, които засягат българската икономика (ВИДЕО)
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА! Ресторантьорите с остра позиция заради слуховете, че летният сезон е пред провал
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
При полицейска операция около 22:30 часа на 17 август от къща и прилежаща постройка в смолянското село Петково са иззети над 2 кг канабис, съобщиха от Областната дирекция на МВР - Смолян.
препоръчано
Полицейска операция е била проведена в късните часове на 17 август. Установено е, че 40-годишният обитател на имота държи наркотичните вещества без надлежно разрешително съгласно Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите.
Намерени са различни количества суха растителна маса, реагирала на канабис при полевите тестове, с общо бруто тегло 2180,66 г.
По случая се води разследване под надзора на прокуратурата.
Полицията откри и унищожи близо половин тон канабис в Пиринско
12119
на 06.08.2025


