ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицаи от Нова Загора иззеха 45 бутилки алкохол от различни марките без поставен акцизен бандерол, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Сливен.
препоръчано
Вчера, около 04.05 часа, на ул. „Оборище” в град Нова Загора, е извършена проверка на лек автомобил „Фолксваген” - шаран, управляван от А.И. на 27 години от същия град. В автомобила полицейските служители намират 45 бутилки алкохол от различни марките без поставен акцизен бандерол. По случая е образувано досъдебно производство.
свързани новини
Спипаха 3000 къса цигари и 4 кг тютюн без бандерол в два магазина в Пловдив
8350
на 31.07.2015
НАСИЛИЕ: Дядка тормози младата си жена, тя се оплака в полицията
20135
преди 8 часа
Спипаха жена в Дупница, издирвана от властите в Гърция
11027
преди 9 часа
Мъж на 73 г. е задържан в Бяла Слатина заради домашно насилие
9945
преди 10 часа


