ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Кьовеши проговори за ареста на Борисов. Лидерът на ГЕРБ с емоционален отговор: Това беше най-лошият ден в живота ми след смъртта на майка ми (ВИДЕО)
КУЛТОВО! Станислав Анастасов предложи да се изпрати официално писмо до Министерски съвет, за да разберат депутатите какво точно работи вицепремиерката Недина (ВИДЕО)
Сачева им РАЗКРИ СПАТИИТЕ: За ППДБ е достатъчно да имаш Тик-Ток и да мразиш. Да не подценяваме злонамереността им!
ГОРЕЩО В ПИК! Верен служител на братя Бобокови цъфна в листата на Румен Радев (СНИМКА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! ДПС с първи думи след жребия за бюлетината: Няма да позволим на партията на петроханците и на КОЙ да правят ала-бала и избори с тяхно МВР - ще ги изобличим (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изключително слаба е популацията на гъби в Смолянско, намират се единични бройки и няма берачи, тъй като излезлите в планината обикалят по 10-тина километра в търсене на диворастящите. Това каза Живко Билянов – собственик на пункт за изкупуване на гъби и билки, пише агенция "Фокус".
препоръчано
Въпреки надеждите и очакванията на събирачите на гъби след падналите през месец март обилни снеговалежи да има бум на гъби през лятото, се случи точно обратното – гъби няма. В момента безработни събират офика и я предават на цена 0.35 лв./кг.
свързани новини
Жена от Разлог бере душа - яла отровни гъби
11597
на 31.08.2015
Сърдечна недостатъчност уби мечката Рада от парка в Белица
7091
преди 3 часа


