BG EN

Излиза съдебно-медицинската експертиза за смъртта на Тодор от Враца

ЧАС ПИК

Излиза съдебно-медицинската експертиза за смъртта на Тодор от Враца

5006
на 01.02.2016
Излиза съдебно-медицинската експертиза за смъртта на Тодор от Враца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Причината за смъртта на Тодор от Враца става ясна днес. Очаква се да бъдат представени резултатите от петорната съдебно-медицинска експертиза. 

препоръчано

18-годишният ученик почина след побой заради спор на пътя. Скандалът избухна на  12 януари посред бял ден в центъра на Враца. За смъртта на момчето бяха задържани братята Десислав и Иван Дамянови, които бяха обвинени в нанасяне на лека телесна повреда по хулигански подбуди. След протести във Враца обвинението беше променено в причиняване на умишлена смърт по хулигански подбуди, припомня Нова телевизия. 

Засега неофициално се твърди, че Тодор е починал не в следствие на побоя, а от сърдечен проблем.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК