ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Полулидерите на ДБ каканижат опорки пред Йотова
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС пред Йотова: Ще сме конструктивна опозиция, но ще подкрепяме всяка политика, която е за хората и за бизнеса (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК TV! ГЕРБ е готова да подкрепи всяко смислено предложение, свързано с Антикорупционната комисия
ПИК TV! ГЕРБ при Йотова: Бихме подкрепили тежките решения, ако са с реформаторски профил (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! От "Прогресивна България" с първи думи след срещата при Йотова: До края на седмицата ще има кабинет! Може да очаквате от нас бърза и динамична работа (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на полицейското управление в Горна Оряховица установиха извършител на кражба. В събота следобед съдействие в полицейското управление в железничарския град е потърсила жителка на Велико Търново. Тя обяснила, че докато била в района на жп гара – Горна Оряховица при нея отишли две жени, които искали да й врачуват. Като си тръгвали едната бръкнала в чантата й и отнела сумата от 450 лв., след това побягнали.
препоръчано
От проведените незабавни действия по разследването е установено, че извършител на деянието е 18-годишна от с. Садовец.
Тя е признала за стореното и е възстановила инкриминираната сума. По случая е започнато досъдебно производство.
свързани новини
"Врачка" ужили жена с над 3000 лв. и офейка
10120
на 02.08.2022
Полицията в Шумен задържа врачка за измама
10617
на 08.06.2019
Мъж шофирал камион в Русенско с над три промила алкохол
128
преди 52 сек
Намушкаха с нож 16-годишно момче във Велико Търново
4316
преди 1 часа
Контрабандни бездимни цигари задържаха митничарите на Гюешево (СНИМКИ)
3758
преди 1 часа
Семеен бизнес: Майка и дъщеря задигнаха стоки от евтин магазин в Лом
7041
преди 3 часа


