ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК! Педофилите превземат държавата. Денков пробва да реди служебен кабинет през Гюров, за да замете следите по случая "Петрохан"
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Калушев получил разрешително за оръжие „експресно“ след обаждане от София. Вижте бойния арсенал на „природозащитниците“ – автомати и пушки-помпи (СНИМКИ)
РАЗКРИТИЕ В ПИК! Майката на Николай го оставила на грижите на Калушев още от 11-годишен
ГОРЕЩА ТЕМА! Проф. Киров разкри какво се крие зад опасното условие, което Андрей Гюров постави на Йотова
АНАЛИЗАТОРИ: Сарафов постъпи така, както трябва да се постъпи. Всичко, което каза, е на път да се потвърди
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С 5000 евро бе измамен 81-годишен мъж, роден в Турция с немско гражданство, съобщиха от полицията. Вчера по обяд в Районното управление на Хасково пострадалият обяснил, че около 10 часа на булевард „Раковски”, където живеел на квартира, се срещнал с двама непознати мъже, които му се представили за турски и арабски граждани. Турчинът му обяснил, че претърпял ПТП и му поискал 5000 евро за лечение.
препоръчано
След като посетил банка, за да изтегли парите, тримата отново се срещнали на същото място, където потърпевшият им предал исканата сума. След като се усетил, че е измамен, сигнализирал в полицията.
Работата по образуваното досъдебно производство продължава.
свързани новини
Полицаи намериха изгубил се дядо
3691
на 10.07.2015
Арестуваха бивш шеф в ЦСКА и световен шампион по борба след катастрофа
39625
преди 4 часа
ШОКИРАЩИ ТЕКСТОВЕ И СНИМКИ открити в телефона на "лама" Калушев
157235
преди 5 часа


