BG EN

Измамник пробва да дръпне 60 000 лева с фалшива лична карта

Крими

Измамник пробва да дръпне 60 000 лева с фалшива лична карта

19459
на 12.02.2025
Измамник пробва да дръпне 60 000 лева с фалшива лична карта
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заловиха мъж, опитал да изтегли кредит с фалшиви документи в София, съобщиха от полицията.

препоръчано

На 4 февруари с цел усвояване на банков кредит в размер на 60 000 лева 50-годишният мъж е представил в клон на банка фалшива лична карта с данни, различни от неговите.

Униформени са задържали мъжа. По случая се води разследване.

След доклад на материалите в прокуратурата на мъжа са повдигнати обвинения и е арестуван за постоянно.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК