BG EN

Измамница се представя за инкасатор, завлича абонати с хиляди левове

Крими

Измамница се представя за инкасатор, завлича абонати с хиляди левове

8100
на 15.01.2016
Измамница се представя за инкасатор, завлича абонати с хиляди левове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Измамница се представя за служител на ЧЕЗ и завлича с хиляди левове абонати на Енергото. 

препоръчано

Татяна Стоилова от Плевен лъже, че е инкасатор в енергото. Събира пари за ток и изчезва.

Татяна набелязвала жертвите си в ресторант, в който пиела кафе. Само в Плевен е измамила над 30 души. Предлагала им да плащат разсрочено сметките си за ток, директно на нея. 

Татяна прибирала парите в нейния джоб, а хората се чудели защо не получават касови бележки, информира Нова телевизия.

свързани новини

Една сутрин, хората осъмнали без ток. Разбрали, че са излъгани и, че Татяна Стоилова не работи в енергото, а в завода, който произвежда кабелни инсталации за производители на автомобили. Подали сигнал в полицията, а мнимата служителка изчезнала.

Прокуратурата ще  разследва Татяна и за друга измама. Обещавала на нейни познати, че ще ги уреди на работа в ЧЕЗ, срещу някой лев.  Твърдяла, че е близка с шефовете.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК