ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Приключила е проверката на забравения багаж в метростанция „СУ Св. Климент Охридски“. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
Собственикът на багажа се е явил, за да го потърси. В него е имало канцеларски материали. Предстои да се установят обстоятелствата около които е оставен багажът.
Продължава проверката за друг забравен багаж на площад „Възраждане“.


