ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ИНТРИГА! Служебният Дечев се развел с жена си заради европрокурорката Теодора Георгиева
НОВА ДРАМА В ППДБ: Двама искат "Дондуков" 2 - гласят Гюров за президентския вот, Асен Василев бута свой любимец
И ТОВА НАПИРА ДА СТАНЕ ДЕПУТАТ! Джензи на ДБ се щура като муха без глава в центъра на София. Ето за какво ползва GPS-а си Анна Бодакова (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ! Плъзнаха съмнения, че човек на Демерджиев ще манипулира изборите в Кърджали
Проф. Георги Рачев с прогноза ще се затопли ли времето за Великден
ЧАС ПИК
Изненада! Явор Бахаров аут от Театъра на армията - вече е на свободна практика
8637
на 04.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Явор Бахаров напусна щатното си местенце в театър „Българска армия" и вече сам ще си търси роли и сценични изяви, пише "Всеки ден".
препоръчано
„От днес официално съм „фрийлансър". Благодаря на колегите от Театър „Българска армия"! Научих много от вас! 200 представления за 3 години не е малко... Играе ми се", написа в своя фейсбук профил Бахаров.
Той се присъедини към редиците на Военния театър преди около 4 години заедно със своята приятелка и колежка от НАТФИЗ Радина Кърджилова. Те бяха прилапани от „Армията" още когато завършиха академията.
Според приятели на Бахаров той е решил да си подаде оставката заради обидно малката заплата, която взимал като щатен актьор - едва 450 лева.
свързани новини


