ГОРЕЩО
Рая Пеева псува шофьор на автобус, той й бие шамарче (ВИДЕО)
СЛУЧАЯТ "ПЕТРОХАН“: Бащата на най-малката жертва на трагедията СКОЧИ на майките на Калушев и Златков
Мишо Константинов посочи на коя дата ще са президентските избори
НОВ ПРОВАЛ ЗА ДЕМЕРДЖИЕВ: Още един бизнесмен спипа вътрешния министър в лъжа - изобщо не познава Делян Пеевски
Георги Марков БЕЗПОЩАДНО пред ПИК: Демерджиев играе глупаво и не стои добре - не е работа на министри да държат сметка на конституционни съдии къде и с какъв паспорт пътуват
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От болницата изписаха детето, чиято майка скочи с него от 3-тия етаж.
препоръчано
Детето, което е на 1 година и 5 месеца, е напълно здраво, съобщиха от Университетската болница за активно лечение "Св. Георги" в Пловдив. Момиченцето, което пострада при опит на майката да сложи край на живота си в кв. "Студен кладенец" в Кърджали, е преминало преглед при няколко специалисти. Извършени са всички необходими изследвания и при тях е установено, че детенцето е напълно възтановило.
Майката, която се хвърли с бебето си от хотелска стая в Кърджали на 19-ти септември, е настанена в Държавната психиатрична болница.


