ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двете жени, които са натровиха от кекс с хашиш, ще бъдат изписани от болницата днес, съобщава struma.bg.
препоръчано
50-годишната А. Кирякова и 29-годишната й колежка в луксозен хотел Р. Илиева бяха приети в Спешния център на благоевградската болница, след като яли кексчета с наркотик.
Малко след това на повъзрастната - 50-годишна жена започнало да ѝ се гади и вие свят. Пред лекарите в спешния център разказала още, че вижда звездички.
По-късно е приета и по-младата - 30-годишна жена, която се смеела неадекватно.
Според лекарите в кексчетата най-вероятно е имало хашиш.
В момента двете жени са в стабилно състояние и ще се възстановяват у дома си.
свързани новини
Скандално! Две жени в реанимация, яли кекс с наркотици
8742
на 16.01.2014
Агенцията за борба с градушките докладва: Имаме 10 600 ракети
3702
преди 56 минути
НАСРЕД ЖЕГИТЕ: Половин Хасково без вода в понеделник
4639
преди 1 часа


