ГОРЕЩО
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелската армия е отвърнала на изстрелването на артилерийски снаряд от сирийска територия. Той падна на Голанското плато без да нанесе поражения, се казва в комюнике. Израелската армия посочи, че е отвърнала успешно на „източника на стрелбата“, след като се е установило, че изстрелян при „вътрешни боеве в Сирия снаряд е паднал в необитаема зона, близо до бариера за сигурност на Голанското плато“. В комюникето се подчертава, че за всякаква стрелба от страна на Сирия отговорност носи сирийското правителство. Сирийската армия от своя страна съобщи за два снаряда, изстреляни от израелски дронове срещу жилищна постройка в Ал Баас, които са нанесли материални щети.
препоръчано
свързани новини
Израел обстрелва цел в Сирия, след заблуден обстрел срещу Голански възвишения
12379
на 25.07.2016
Доживотен затвор за убиеца на бившия японски премиер Шиндзо Абе
6580
преди 4 часа
Ким Чен-ун уволни вицепремиера си, раздразнен от "некомпетентността" му
15639
на 20.01.2026
Препълнен със сватбари рейс се обърна в Индия, има много загинали и ранени
9379
на 19.01.2026
Слон нападна и уби 22-ма души, сред жертвите са и деца
18877
на 19.01.2026


