ГОРЕЩО
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Израелското правителство прие програма за стимулиране имиграцията на евреи от Франция, Белгия и Украйна
8038
на 15.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Израел прие програма за стимулиране имиграцията на евреи от Франция, Белгия и Украйна с финансиране от бюджета в размер на 180 млн. шекела (около 46 млн. долара), предаде РИА Новости, позовавайки се на пресслужбата на кабинета.
„Планът трябва да осигури значително увеличаване броя на имигрантите от тези държави, превръщайки се в пътна карта за дейности за стимулиране на имиграцията и интегриране чрез адаптация на мерките в подкрепа при различните нужди на имигрантите от тези страни“, се казва в пояснителна записка към решението, пише агенция "Фокус".
препоръчано
свързани новини
Нетаняху призова евреите да се преместят в Израел след атаките в Копенхаген
8760
на 15.02.2015
Стрелба на фестивал в Охайо, 12 души са ранени, двама от тях в критично състояние
1974
преди 16 минути
Изборен ден в Турция: Гласуват за кметове и общински съвети
2720
преди 33 минути
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
36274
преди 1 часа


