ГОРЕЩО
Арестуваха влогъра Стоян Колев
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПЪРВА РОКАДА В КАБИНЕТА "РАДЕВ": Уволниха зам.-министъра на екологията Атанас Костадинов
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
Гюров и Кандев разпалиха фантазията на Виктор Димчев: Това да не е просто любов? (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израел е отговорил на обстрел от Ивицата Газа, предаде AFP. Представител на израелските въоръжени сили съобщи, че на израелска територия е паднал снаряд, изстрелян от северната част на Ивицата Газа.
препоръчано
„В отговор на обстрела танк и боен самолет на израелската армия са нанесли удари по две позиции на терористи в Газа“, се казва в изявление на армията. В него се добавя, че „Хамас е виновен за враждебните действия, извършени срещу Израел от Ивицата Газа“, управлявана от движението, което, след като САЩ признаха Йерусалим за столица на Израел, призова за масови протести.
свързани новини
Израел засипа с бомби Ивицата Газа
17007
на 30.11.2017
Фокус
В Русия: Напрежението между Израел и Ивицата Газа може да доведе до нова война
14590
на 04.07.2017
Израел бомбардира палестински обекти до границата на Ивицата Газа
11602
на 15.01.2017


