BG EN

Израел получи останките на офицер, убит през 2014 г.

СВЕТЪТ ДНЕС

Израел получи останките на офицер, убит през 2014 г.

10888
на 09.11.2025
Израел получи останките на офицер, убит през 2014 г.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Израелската армия съобщи, че Червеният кръст е получил останките на заложник, за когото Хамас по-рано обяви, че принадлежат на офицера Хадар Голдин, убит по време на войната в Газа през 2014 г.

препоръчано

Очаква се израелски съдебни експерти да установят самоличността на останките, след като бъдат докарани в Израел, предаде АФП.

„Според информация, предоставена от Червения кръст, ковчегът на починалия заложник е прехвърлен под негова опека и е на път към войските на ЦАХАЛ в Ивицата Газа“, заявиха военните. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК