ГОРЕЩО
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израел оповести едностранно 12-часово прекратяване на огъня в Ивицата Газа, започващо в събота сутринта, предаде AFP, позовавайки се на американски представител.
„Израел се е съгласил на 12-часово спиране на огъня от 7 часа сутринта в събота”, каза американски представител, пътуващ с държавния секретар Джон Кери, който си заминава от Кайро без да е договорил трайно примирие между Израел и палестинското движение „Хамас”.
Не се уточнява дали едностранното примирие ще започне в 7 часа израелско време или по Гринуич.
препоръчано
Кризата във Великобритания: Какво следва след оставката на премиера Киър Стармър
1503
преди 17 минути
Лавров с новина: Москва е готова да преговаря с Киев
8050
преди 53 минути


