ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израел удари от въздуха обекти на “Хамас” в ивицата Газа, след като бяха открити телата на тримата младежи, които изчезнаха на 12 юни на Западния бряг, предаде Би Би Си.
препоръчано
Мъртвите момчета били намерени в поле близо до село Халхулот, северно от Хеброн, от доброволци, участващи в издирването им.
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че палестинското движение “Хамас” ще плати скъпо за случилото се. Малко след това израелски самолети нанесоха удари срещу 34 центъра на организациите “Хамас” и “Ислямски джихад”.
Според палестински източници 4-ма души са били ранени, а един е изчезнал.
“Хамас” предупреди Израел, че ще отвори вратите към ада при евентуална ескалация на напрежението.
Вебер иска по-твърда търговска политика на ЕС спрямо Китай
3622
преди 59 минути
НАТО активира нова многонационална бойна група във Финландия
11951
преди 7 часа
Предполагаем член на "Хамас" арестуван на гръцкия остров Крит
9232
преди 8 часа


