ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Израелският президент Шимон Перес оповести готовността на страната си да унищожи запасите си от химическо оръжие, пише ”Взгляд”.
препоръчано
Така отреагира Перес на аналогичните обещания на Сирия.
Израелските власти са готови да разгледат и възможността за присъединяване на страната към Организацията за забрана на химическите оръжия.
„Уверен съм, че нашето правителство ще разгледа този въпрос много сериозно”, заяви израелският премиер.
Израел е подписал Конвенцията за химическите оръжия още през 1993 година, но досега не я е ратифицирал”.


