ГОРЕЩО
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Изтеглянето на руската авиация от Сирия ще приключи в следващите два-три дни
4474
на 17.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главнокомандващият руските въздушно-космически сили генерал-полковник Виктор Бондарев заяви, че изтеглянето на основните въздушни групи на руската авиация ще приключи в следващите два-три дни, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на РИА Новости.
„Мисля, че това ще приключи бързо. Строго в тези срокове, които бяха определени от министерството на отбраната. До два-три дни ще изпълним задачата“, каза Бондарев.
Руският президент Владимир Путин даде заповед от 15 март да започне изтеглянето на основните руски сили, разположени в Сирия.
препоръчано
Русия прибира още военни самолети от Сирия
11352
на 16.03.2016


