BG EN

Изтича крайният срок за оспорване на резултатите от вота на 27 октомври

ЧАС ПИК

Изтича крайният срок за оспорване на резултатите от вота на 27 октомври

21466
на 14.11.2024
Изтича крайният срок за оспорване на резултатите от вота на 27 октомври
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нови жалби за касиране на изборите ще бъдат внесени в Конституционния съд, предава БНТ.

препоръчано

Днес е крайният срок за оспорване на резултатите от вота. Две жалби срещу вота ще подадат ПП-ДБ.

Едната, под която са се подписали 64 народни представители от 51-вото НС, е с искане за повторно преброяване на бюлетините във всички секции, а втората е подготвена от юридическия екип на гражданското сдружение БОЕЦ и е за пълно касиране на вота. Тя е подписана от 50 депутати.

Подписи за частично касиране събират и от "БСП - Обединена левица". В КС вече има две образувани дела - по жалби, внесени от "Има такъв народ" и "Величие".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК