ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Днес изтича срокът за подаване на коригиращи данъчни декларации, съобщава БНР.
препоръчано
Допълнение или корекция в данъчните декларации могат да направят както хората, които са задължени да декларират доходите си, така и фирмите. За физическите лица кампанията за деклариране и плащане на данъците за миналата година изтече в края на април, а за фирмите - в края на юни.
Най-лесният начин да се направи промяна е онлайн чрез персонален идентификационен код.
свързани новини
Над 3600 фирми и граждани подадоха коригиращи декларации
4804
на 29.09.2021
Вчера от приходната администрация предоставиха неокончателни данни, според които 3 600 лица вече са се възползвали от възможността.
След полицейска акция: 24 шофьори са хванати пияни зад волана
2244
преди 24 минути
Ето какво представлява украинският безпилотен летателен апарат "Майя"
4016
преди 25 минути
Външно привика украинската посланичка заради дрона край Шабла
12632
преди 59 минути


