ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
Политика
Илияна Йотова присъства на откриване на фотоизложба за опожаряването на Босилеград
8580
на 15.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 15 май в Босилеград, в сградата на КИЦ, българският вицепрезидент Илияна Йотова ще присъства на откриване на фотоизложба, посветена на опожаряването на Босилеград от разбойниците на Коста Печанац преди 100 години, съобщиха организаторите, предаде БГНЕС.
препоръчано
Така Йотова ще уважи невинните жертви, убитите мирни българи от Босилеградския край, точно преди сто години и ще засвидетелства почитта, която отдава България за първи път след един век към българите от Босилеградския край, станали жертва на това военно престъпление, извършено срещу тях. Събитието ще бъде уважено от дипломатически представители на България, гости и местни жители.
свързани новини
Илияна Йотова прави обща интернет платформа за българите в чужбина
13266
на 31.03.2017
СЛАВА БОГУ: Делян Добрев взе мерки срещу дискотечните подвизи на Асен Василев
39392
преди 33 минути
Радев трябва да бъде спрян
81498
преди 1 часа
След 18 години без вода – Атанас Зафиров откри новия водопровод в Едрево
9753
преди 2 часа


