ГОРЕЩО
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Лидерите на ДПС на Националната мюсюлманска конференция: Избират нов главен мюфтия
Испания ще излее гнева си над Саудитска Арабия
Политика
Илиян Тодоров гневен на метежниците: Ако в Европа някой наръга с нож полицай, ще бъде застрелян на секундата
65181
на 03.09.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Ако в Европа някой наръга с нож полицай ще бъде застрелян на секундата. Същата ще е съдбата му в САЩ и навсякъде по света", казва областният управител на Софийска област Илиан Тодоров.
"Дори не коментирам бомбите, ударите, обидите, паветата, опитите за палеж на униформени служители по примера на "Беркут" в Украйна. Във всяка една държава по света подобно поведение се наказва повече от жестоко.Това ли наричате диктатура?!", твърди той по повод вчерашните изстъпления на метежниците.
препоръчано


