ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
Азия
Индийската космическа агенция коригира орбитата на сондата за изследване на Слънцето
15402
на 10.09.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Индийската организация за космически изследвания (ISRO) успешно коригира орбитата на автоматичната си станция за изследване на Слънцето "Адитя-L1", съобщиха от ISRO в социалната мрежа Екс (известна преди като Туитър). Следващата подобна маневра е планирана за 15 септември.
препоръчано
Първата индийска автоматична станция за изследване на Слънцето бе изведена в околоземна орбита на 2 септември. "Адитя-L1" e втората високотехнологична космическа мисия на Индия за 2023 г. На 23 август мисията "Чандраян-3" кацна на Южния полюс на Луната.


