ГОРЕЩО
Гледат мерките на арестуваните в "Ботунец" - единият от "Калашниците" остава зад решетките
България с твърда позиция - не подкрепя санкциите срещу Русия, свързани с патриарх Кирил и с енергийния сектор
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Става страшно за тиктокъра Стоян Колев - ще лежи зад решетките поне три денонощия, сдоби се и с две обвинения
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хеликоптер на ВВС на Индия Ми-17В-5 извърши принудително кацане в центъра на град Мумбай, административен център на щата Махараштра, съобщи Би Би Си.
препоръчано
При инцидента никой не е пострадал. Според твърденията на пилотите, те са взели решението за принудителното кацане в резултат на установен технически проблем. ВВС проверяват техническото състояние на машината.
Хеликоптерът Ми-17В-5 е най-новата модификация на Ми-17 и е предназначен за транспорт на товари, едрогабаритни предмети и при десантни операции. На борда му е инсталиран и отбранителен компрлекс за защита от зенитно-ракетни вражески атаки.
Броят на потвърдените случаи на ебола в ДР Конго надхвърли 700
6788
на 14.06.2026
Хунтата на Нигер въведе закон: От 5 до 10 години затвор за хомосексуализъм
10052
на 12.06.2026


