BG EN

Индия отказа визи на американски наблюдатели на религиозните свободи

ЧАС ПИК

Индия отказа визи на американски наблюдатели на религиозните свободи

4512
на 05.03.2016
Индия отказа визи на американски наблюдатели на религиозните свободи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американски правителствен екип, извършват мониторинг на религиозните свободи по света, е получил отказ за получаването на визи за Индия, потвърди американското посолство в Делхи, предаде AFP. Комисията за международната религиозна свобода (USCIRF) прави посещения в различни държави с цел изготвянето на доклад за нарушаването на религиозните свободи и подготвя препоръки за американските власти.

препоръчано

От комисията коментират, че отказът на Индия да им издаде визи за отдавна планираното посещение е „дълбоко разочароващо“. Председателят на USCIRF Робърт Джордж подчертава, че представителите ѝ са пътували до „най-сериозните нарушители на религиозните свободи“ – Пакистан, Саудитска Арабия, Виетнам, Китай.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ - ще се справи ли Илияна Йотова като президент (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с ТОП АНАЛИЗ - ще се справи ли Илияна Йотова като президент (НА ЖИВО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК