BG EN

Индонезийските спасители започнаха да вадят разбилия се самолет на "Еър Ейжа"

ЧАС ПИК

Индонезийските спасители започнаха да вадят разбилия се самолет на "Еър Ейжа"

3546
на 24.01.2015
Индонезийските спасители започнаха да вадят разбилия се самолет на Еър Ейжа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Индонезийските спасители започнаха работа по изваждане на корпуса на малайзийския лайнер на AirAsia от дъното на Яванско море, предаде Газета ру, цитирана от "Фокус". „Започнахме работа по изтегляне на основните части. Надяваме се, че ще успеем да приключим днес”, съобщи представител на издирвателно-спасителната служби на Индонезия.

препоръчано

Военен кораб на Сингапур откри корпуса на пътническия самолет Airbus 320-200 още на 14 януари, но тогавашните метеорологични условия не позволиха на спасителите да започнат операция в Яванско море.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК